Už si videla nový singel Adama Ďuricu?

Autor  |  0 Comments

Ak máš vo svojej diskografii aj albumy Adama Ďuricu, tak pozor, v týchto dňoch predstavuje verejnosti svoj videoklip k novučičkému singlu “Nebojím sa”.

Singel Nebojím sa nájdeš na aktuálnom albume s názvom Spolu. Na aranžmá a finálnom znení piesne sa popri Ondřejovi Urbancovi podieľala aj kanadská producentská špička The Glowsticks, ktorí sú okrem dlhodobej spolupráce s Benom Cristovaom známi tiež projektami s ďalšími slovenskými umelcami (Majk Spirit, Ego, Tina).

 

Nebojím sa je odvážna skladba, v ktorej sa Adam zamýšľa nad životom a strachmi, ktoré nás každý deň sprevádzajú. Či ide o rôzne fóbie alebo o čisto abstraktné veci ako smrť, neúprimnosť alebo závisť, každý človek sa obáva niečoho iného a tento svoj strach si nosí so sebou.

„Myslím, že každý z nás má strach z niečoho iného. Niekto sa bojí pavúkov, niekto má klaustrofóbiu, niekto má strach z výšok. Aj keď mám rád istoty, lebo dnes je veľmi neistá doba, uvedomil som si, že veľa istôt človeku dodáva životný komfort, v ktorom sa môže príliš upokojiť a postupne stráca kreativitu. Takže také občasné „vzrúšo“ v živote vôbec nie je na škodu, aj keď sa nám to v danú chvíľu môže javiť ako komplikácia. Ak by som si mal vybrať jednu vec, v ktorej sa cítim byť trochu neistý, tak sú to určite počty a čísla. Hlavne, ak ide o peniaze. Vtedy je dosť možné, že sa prerátam v prospech toho druhého,“ uvažuje o strachu a neistote Adam a dodáva: „To, v čom som si naopak istý a kde sa cítim naozaj doma, je pódium, živé koncerty a hudba ako taká…“

 

Ak by si chcela vidieť Adama naživo, máme pre teba dobrú správu!
Obľúbený spevák vypočul prosby svojich fanúšikov a po úspešnom jarnom tour pridal ďalšie koncerty, ktoré štartujú už o pár dní. S kapelou zavítajú do 6 miest na Slovensku. Lístky na jednotlivé koncerty si môžeš zakúpiť v sieti predpredaj.sk.

 

ADAM ĎURICA – SPOLU TOUR 2017/2018

 17.10.2017 / Ružomberok – Kultúrny dom A. Hlinku

7.11.2017 / Bardejov – Kino Žriedlo

8.11.2017/ Spišská Nová Ves – Kino Mier

27.2.2018 / Čadca – Dom kultúry v Čadci

28.2.2018 / Prievidza – Dom kultúry

1.3.2018 / Považská Bystrica – Kino Mier

 

A tu nájdeš aktuálny singel “Nebojím sa”… 
https://www.youtube.com/watch?v=xAkGUPf91EE

 

Zdroj: Universal Music
Foto AĎ: Branislav Šimončík

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *