Akú čokoládu máš najradšej? Odhalí, aká si!

Autor  |  0 Comments

Horká, mliečna alebo biela? Iba čoko alebo aj oriešky, karamel, lentilky či ovocie? Prečítaj si, čo rôzne druhy čokolády o tebe prezrádzajú.

Mliečna čokoláda
Máš rada život so všetkými jeho príjemnými stránkami. Rada sa odmeníš, napríklad aj sladkým bonusom vo forme čokolády. Si priateľská, otvorená, so zmyslom pre humor a nemáš problém uťahovať si aj sama zo seba. Si priama, ale vieš rozoznať, kedy treba byť diplomatom, kedy využiť intuíciu či takt. Čokoláda je pre teba odmena i spôsob, ako si dodať energiu aj odvahu.

Biela čokoláda
Vždy chceš niečo trochu iné – takže, ak čokoláda, tak jedine biela, ak melón, tak žltý, ak ruža, tak modrá… Máš rada neobyčajné zážitky, adrenalínové športy, výnimočných ľudí a vždy si stojíš za svojím názorom. Viac ako fantázia je ti blízky svet reality. Nepotrebuješ si veci vymýšľať, chceš ich žiť a prežiť. A čím originálnejšie zážitky, tým lepšie.

Horká čokoláda
Máš rada skutočných ľudí, skutočné zážitky i skutočné chute. Ak chceš čokoládu, tak jedine vysokopercentnú, skutočnú čokoládu, nie sladenú náhradu, ktorá okolo naozajstnej čokolády ani nešla. Si cieľavedomá, aj horkej čokolády si dáš často skutočne len kúsok, pretože si dávaš pozor na líniu (a má to byť predsa odmena, nie obžerstvo – povedané tvojim slovníkom :-)). Ale ten kúsok si maximálne vychutnáš.

Čokoláda s orieškami
Si praktická, pragmatická, ale tiež veselá a otvorená, človek, ktorý je tu pre druhých, a preto máš veľa kamarátov a spoľahlivú partiu, ktorá s tebou vždy rada počíta. Priateľstvo pre teba znamená všetko a pre priateľov by si obetovala všetko. Si slnečný človek, pre ktorého je smiech dôležitá životná devíza. Ideálne pre teba je, ak sa máš s kým o svoju sladkú pochúťku podeliť.

Čokoláda s ovocím, keksíkom či karamelom
Nuda a ty? Tak to rozhodne nejde dokopy. Chceš toho veľa – zážitkov, skúseností, aktivít, priateľov i chutí. Rada skúšaš nové veci, ale veľa vecí len „naťukneš“ a ideš ďalej – v ústrety novému a nepoznanému. Je predsa nezaujímavé ostať na jednom mieste…

Čokoláda s orieškami a karamelom
Spolu s mliečnou čokoládou je to pre teba synonymum dokonalosti, čo sa čokoládových chúťok týka… Ak potrebuješ povzbudiť po náročnej písomke alebo skazenom rande, tak toto je tá správna náplasť na tvoje unavené telo či ubolené srdce. Si priateľská pôžitkárka, ktorá však vie myslieť na druhých. Máš rada zaujímavé veci, bohaté zážitky, ale vždy v miere akéhosi „bezpečného“ adrenalínu. Rada sa bavíš, ale vieš, že nie je nutné ísť za hranicu svojich síl, zdravia ani zdravého rozumu.

Ručne robené pralinky
Kupovanú čokoládu príliš nemusíš, ale ak máš možnosť ochutnať ručne robené pralinky z belgickej čokolády, tak si vieš navyberať plný tanier. Čím zaujímavejšie kombinácie, tým lepšie. A tak je to aj v bežnom živote – nemusíš mať všetko, čo ostatní, rada si vyberáš čerešničky na torte, radšej si trpezlivo nasporíš na niečo kvalitné, výnimočné, ako mať desať lacnejších, niekedy možno menej kvalitných či výnimočných vecí… Rovnako, ako si vyberáš sladkosti, vieš si vyberať aj priateľov – máš ich len niekoľko, ale vieš sa na nich 100-percentne spoľahnúť.

Teen Girls TIP
Ak máte chuť na niečo ultra čokoládové, vyskúšaj náš recept na skvelé brownies.

 

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *