Farba spodnej bielizne hovorí za teba

Autor  |  0 Comments

Každá farba, ktorú nosíme na oblečení má vplyv na našu osobnosť, náladu i na to, aký máme deň. Okrem toho prezrádza, aké sme. A to sa týka i spodnej bielizne, ktorá je schovaná pod vrstvou niekoľkých kúskov. Aké signály vysiela tvoja bielizeň?

Nielen tvar  a materiál, ale aj farba spodnej bielizne, ktorú preferuješ, dokáže prezradiť, aká si, akú máš náladu i úmysly. Najväčšou klasikou je určite biela, čierna, telová. Pre mnohé je však nudou a preto siahajú po živších a sýtejších farbách. Ktorá farba je tvoja obľúbená?

Čierna

  • Mystická čierna je klasikou, ktorá znamená istotu a eleganciu. Nemusíš byť za každú cenu oblečená v posledných trendoch, ale to neznamená, že by si bola nudná. Si tajomná, zvodná a veľmi snaživá. Nebojíš sa ísť za svojím cieľom.

Biela

  • Farba nevinnosti a čistoty, po ktorej siahajú vyrovnané ženy, aby podčiarkli svoju prirodzenú krásu. Obľuba v bielom spodnom prádle prezrádza, že máš rada romantické chvíle nabité láskou a nežnosťami.

Telová

  • Bielizeň telovej farby pôsobí doslova ako druhá koža na tele a možno práve pre jej splývavosť je pre teba tou obľúbenou. Rozhodne si praktická kočka, ktorá sa chce cítiť pohodlne a neriešiť či niečo presvitá cez oblečenie alebo nie.

Červená

  • Červená symbolizuje vášeň, lásku, vzrušenie a živelnosť a presne to ťa vystihuje. Si aktívna, extrovertná a chceš pritiahnuť pozornosť, pôsobiť príťažlivo a možno trochu vyzývavo a provokatívne.

Ružová

  • Kombinácia červenej a bielej farby vytvára jemnosť v podobe ružovej, ktorá vie byť na bielizni skutočne pôsobivá. Ak si jej nositeľka, navonok pôsobíš jemne a nežne. Síce si nesmelá, ale v skutočnosti veľmi zmyselná a romantická.

Zelená

  • Zelená je veľmi neobvyklou farbou, ale ak sa pre ňu rozhodneš, tak si určite optimistka plná energie a chuti do života.

Modrá

  • Modrá bielizeň je skôr výnimočnou ako klasickou, aj keď niektoré odtiene majú čosi do seba. Túto farbu si zvyknú vyberať „modroočky“, vďaka čomu vynikne ich krása, ale aj odvaha.

podprsenky

Pre chalanov je TOP práve klasika v podobe bielej, čiernej a samozrejme ohnivá červená. Za najviac antipríťažlivú považujú telovú. Nepáčia sa im ani  kombinácie viacerých farieb a zvieracie motívy. Nuž klasika zjavne nie je in len pre baby.

Foto: pixabay

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *