Jelen vyráža na vianočné turné

Autor  |  0 Comments

Pred rokom vydala skupina Jelen svoj v poradí druhý album Vlčí srdce. Od tej doby odohrali viac ako 100 koncertov a skupinu videlo na pódiách behom roka pol miliónov fanúšikov. Ani počas letných koncertov a festivalov nezabúdali do svojho playlistu zaradiť pieseň s vianočnou tematikou.

Vánoční (matiné) je koleda z reálneho života. Príbeh, ktorý v rôznych variáciách zažilo mnoho z nás. Štedrý deň, kedy cítite smútok, trochu sentimentu, ale tiež veľa nádeje do budúcich dní.” vraví autor textu a frontman skupiny Jindra Polák.

Aj záver roku 2017 bude pre kapelu Jelen nabitý. Behom nasledujúcich týždňov ich čakajú koncerty na Slovensku: v Nitre, Trnave, Trenčíne a Novom Meste nad Váhom. Okrem toho sú predskokanmi skupiny Desmod na ich jesennom koncertnom turné. Dokonca s nimi naspievali duet s názvom Plný dom, ktorý vyšiel aj na poslednom CD slovenskej kapely.  V decembri vyrážajú na krátke vianočné turné s vrcholom v pražskom Fóre Karlín. Okrem toho pre fanúšikov pripravili koncertné 2CD so záznamom z minuloročného vystúpenia v Lucerne a tiež spevník so všetkými jeleními piesňami.

 

Jelen – Vánoční (matiné)

 

Jelen – Vánoční (matiné)
Autori: Jindra Polák, Ondřej Málek, Martin Kasal, Martin Ledvina

 

 

http://jelenmusic.cz
https://www.facebook.com/jelenmusic

Zdroj: Universal music

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *