Krásne pery, čo zvádzajú k sladkým bozkom

Autor  |  0 Comments

Sú ozdobou tváre, svojou formou, úsmevom, pevným zovretím, často povedia alebo naznačia oveľa viac, ako akékoľvek slová. To, či sú plné, krásne vykrojené, veľké alebo malé a úzke, jednoducho ich formu, veľmi nezmeníme a ak, tak iba rukami estetických chirurgov. Čo ale ovplyvniť môžeme, to je ich krása.

Pery majú veľmi jemnú, citlivú pokožku, a preto sa o ne treba dobre starať. Ako to urobiť? Zuby si umývame každý deň, po ich očistení zväčša utrieme ústa a hotovo. Nekončiť, prosím! Vezmi zubnú kefku, najlepšie mäkkú, a jemne pomasíruj svoje pery. Krásne sa prekrvia a pripravia na nanesenie výživného krému. Môžeš použiť napríklad bambucké maslo, kokosový olej…

Alebo môžeš vyskúšať naše recepty na domáce skrášľovače pier!
Sú bez chémie, z dostupných surovín a kedykoľvek k dispozícii.

Domáci zvláčňujúci výživný krém:
Krém si vyrobíš veľmi jednoducho: malý hrášok masla zmiešaj s troškou medu a nanes na pery.

Osviežujúci píling:
Aj perám občas dožič píling: zmiešaj kávovú lyžičku detskej krupice, kvapku šľahačky (ak nemáte šľahačku, daj kvapku mlieka), kvapku medu a kokosového oleja. Týmto pílingom pery jemne pomasíruj. Budeš príjemne prekvapená, aké budú krásne, jemné a vláčne. Priam pripravené na bozkávanie.

Mimochodom, bozkávanie perám tiež prospieva. Bozk pery osvieži, prekrví, vyhladí a dáva krásny pocit… ale to už je na tvojom priateľovi. :-)

 

Teen Girls TIP
Kačikovým perám odzvonilo!
Pomerne dlho bol na Slovensku obľúbený trend vyplnených, veľkých, tzv. „kačičkových“ perí. Samozrejme, niektoré naše pseudo celebritky si stále idú po svojej línii a pravidelne si nechávajú ústa zväčšovať. A pritom je to už totálne out! Čo letí sú prirodzené a zdravo vyzerajúce pery.

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *