Linda (17): So sexom chcem začať až po svadbe

Autor  |  0 Comments

Linda je atraktívna 17-ročná kočka. Trendy oblečená, nenútený mejkap, super vlasy. Zatiaľ čo sedíme v útulnej kaviarni, obzrelo sa za ňou niekoľko sympatických chalanov. Zdanlivo sa ničím nelíši od svojich vrstovníčok, snáď len tým, že sa rozhodla počkať s prvým milovaním až po svadbe… Ako reagujú kamošky či chlapci, ak im to oznámi a prečo sa vôbec takto rozhodla?

Linda si atraktívna kočka, prečo si sa rozhodla počkať s milovaním až na čas po svadbe?
Asi by si predpokladala, že je to z náboženských dôvodov, ale nie celkom. Kedysi som chodila do kresťanského spoločenstva, ale dnes už veľmi nie. Mám tam stále veľa priateľov, ale študujem v inom meste a víkendy sa snažím venovať našim alebo ďalším kamoškám. Tam sa o tom veľa hovorilo, veľa mladých sa rozhodlo so sexom počkať, ale mňa presvedčilo niečo iné. Moja sestra otehotnela v šestnástich, dnes má 5-ročné dievčatko a nič si neužila. Partner ju, ako to už býva, opustil. Nechcem, aby to bola moja cesta. Navyše, páči sa mi predstava, že to bude ten „NAJ“, môj muž, s ktorým to zažijem po prvýkrát. Nechcem byť vecou, s ktorou si niekto urobí dobre. Nemyslím si, že sex rozhoduje o tom, či sa k niekomu hodím alebo nie.  Po svadbe sa ani nemusím báť, že by som otehotnela (úsmev).

Mala si už frajera?
Ale áno, ale zatiaľ to nebolo ono, nejako to nebol ten, koho som hľadala.

A čo hľadáš?
Od chalana čakám, že si budeme mať čo povedať, že mi bude oporou, bude primerane citlivý, milý, nebude mať problém predstaviť sa našim… Skrátka, týpek do voza aj do koča. Chápeš, čo chcem povedať…

Myslím, že áno… Čo v prípade, že ho stretneš? Motýle v bruchu, súzvuk duší…
Hm… Potom budem šťastná! Veľmi sa na to teším.

Ale vieš na čo narážam? Pán PRAVÝ… to sa ťažko odoláva…
Pán Pravý to pochopí…

To je fakt, ako reagujú kamošky, keď im povieš, že chceš byť do svadby pannou?
Nehovorím to každému na počkanie. Nie, že by som sa hanbila, ale ani si nemyslím, že je to nevyhnutné. Mám kamošky, ktoré sa podobne rozhodli z náboženských dôvodov, tak tie to, samozrejme, neriešia. Tie, ktoré intímne žijú so svojimi chlapcami sa mi čudujú. Vraj by to nedokázali. Pravdaže padli aj otázky, či náhodou nie som na baby, že to nie je prirodzené… no už si zvykli a aj vtípky na moju adresu ustali. Len jedna kamoška sa so mnou časom prestala baviť, lebo si myslí, že ju odsudzujem, pretože ona so svojím chalanom spí. To vôbec, ani sa necítim byť lepšou, ako mi raz uštipačne povedala. Akurát si nemyslím, že je dobré vyspať sa s chalanom len preto, lebo to chce on a ona sa bojí, že ju vymení za „aktívnejší“ model. Vtedy mám chuť svojim kamoškám povedať, že sú ťavy, pretože toto by fakt nemal byť dôvod, prečo začať so sexom. Páči sa mi, ak je to s niekým, v koho máš dôveru, kto ťa rešpektuje, kto sa z toho teší, ale nechce tlačiť. Rešpektuje tvoju pripravenosť.

A čo chalan, ak mu povieš, že sa nedostane ďalej ako…
…po druhú métu, či koľká to vlastne je, dodáva so smiechom. No, v zásade som mala dva vzťahy, jeden sa veľmi rýchlo skončil, pretože som chlapcovi dovolila len bozky. Mala som 15, už francuzák bolo moje maximum (smiech). Ďalší vzťah bol veľmi pekný, povedala by som taká skutočná prvá láska. Krehká, hľadajúca, smelo-nesmelá… Vážne sme boli do seba veľmi zamilovaní… Ale potom začal chlapec tlačiť a to ma totálne odradilo. Nechcela som viac ako nežnosti, aj keď sme sa už dostali podstatne ďalej, chápeš… Ale úplný sex som proste nechcela. Najskôr sa tváril, že rozumie a stačí mu aj to, čo medzi nami je. Keď sa však blížili letné prázdniny, tak sa pýtal, či spolu nepôjdeme na ich chatu, že už som mala dosť času a mohli by sme „poriešiť“… Tak som mu povedala, že to nie je ten správny čas a bude až po svadbe. Naštval sa. Vraj s deckom chodiť nechce… A tak to nejako vyšumelo. Poplakala som si, ale som tvrdohlavá a už z princípu by som s ním nespala.

Čo teda chalanovi „dovolíš“?
Bozky, hladenie… vlastne všetko okrem „pohlavného styku“, ak to mám takto povedať. Asi to znie čudne, neviem, ale ja to mám takto.

Nebojíš sa, že by si mohla mať s milovaním problém v manželstve?
Neviem, takto nepremýšľam, verím v to, že keď sa dvaja naozaj a úprimne ľúbia, tak je to len radosť a ide to úplne prirodzene…

Chcela by si partnera skôr skúseného alebo neskúseného?
Tak to sa ma aj kamošky pýtajú. Vieš čo, je mi to asi tiež jedno. Ak by nemal skúsenosti v sexe, tak by to bolo fajn preto, lebo by sme na tom boli rovnako… Skúsený by zasa vedel „čo a ako“. Uvidíme, ako to život zariadi.

Kedy sa chceš vydať, keďže si sa takto rozhodla?
Chcela by som do dvadsaťpäťky alebo hneď po výške, ak bude za koho. Rada by som mala do tridsiatky deti.

Máš teda presnú predstavu o svojom živote…
Musím o tom premýšľať, lebo aj toto medzi kamoškami padlo. Niektoré mi tvrdia, že ak by som začala so sexom priveľmi neskoro, tak by to mohol byť problém. To neviem, poznám ženu, ktorá sa ako panna vydávala takmer tridsaťročná a dnes má tri deti… Pravdaže, keď sa ťa niekto opýta, rýpe, tak či chceš alebo nie premýšľaš o svojom rozhodnutí. Zatiaľ sa nezmenilo. Ak mi život prinesie niečo iné, tak to tak asi má byť.

Takže, pripúšťaš, že by si mohla svoje rozhodnutie zmeniť?
Všetko je možné… Zvažovala som už aj možnosť, že po osemnástke či na výške alebo, keď budem mať pocit, že vzťah je „vážny“… Teraz to však cítim takto a za svojím rozhodnutím si stojím.

Ako tráviš voľný čas?
Ako všetky baby – s kamoškami chodíme shoppingovať, do kina, rada si občas zájdem do fitka alebo zabehať, študujem na gympli, čo mi zaberie dosť času, pretože sa chcem dostať na dobrú výšku. A, samozrejme, rada sa pozriem na pekných chalanov, rada tancujem, takže často chodím na diskotéky, občas si porevem pri romantickom filme, dokonca tie sladké príbehy rada aj čítam… Všetko, čo normálne baby v mojom veku…

Ak by sa nejaké dievča rozhodovalo, či zvoliť tvoju cestu, čo by si mu odporučila?
Nech je hlavne sama sebou, nech robí to, po čom skutočne túži. Nechcem byť pre niekoho príkladom, ktorý sa má ukazovať, ale ani exot, ktorého nevie iný pochopiť a musí ho riešiť, presviedčať o opaku… Som, skrátka, aká som… Neodsudzujem dievčatá, ktoré so svojimi frajermi spávajú. Tak nech ony neodsudzujú tých, ktorí sa rozhodnú inak.

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *