Otestuj sa: Na aký festival by si mala ísť?

Autor  |  0 Comments

Hudba je niečo, čo ti dodáva energiu, spoločnosť miluješ a partia je tvoja druhá rodina. Alebo to môže byť aj divadlo či niečo na ľudovú nôtu? Zabav sa s naším testom a zisti, ako si na tom.

Odpovedaj: ÁNO/NIE

1.)    Na festival chodím preto, lebo sme tam celá partia, čo je ideálna kombinácia – moji ľudia a dobrá hudba.

2.)    Mám rada komornejšie akcie, najlepšie, ak je to s rodinou, bratrancami a tak…

3.)    Ideálny fesťák je v zahraničí – v Čechách, Maďarsku, Nemecku – zatiaľ som sa ale dostala max. na koncert v našom meste. Možno o rok a potom budú všetky fesťáky MOJEEE!!!

4.)    Festival Pohoda je môj TOP. Tam nesmiem chýbať a urobila som všetko, aby som sa tam dostala.

5.)    Mám rada festivaly ako Východná, Myjava, Detva…

6.)    Oveľa radšej mám divadelné festivaly, výstavy a koncerty alternatívnej alebo vážnej hudby.

7.)    Rada by som chodila na festivaly, ale spanie pod stanom pre mňa nie je nič zaujímavé, keby bol taký fesťák neďaleko nášho domu, tak som tam hneď!

8.)    Zväčša na festivaloch poznám maximálne headlinerov, ostatné kapely mi nič nehovoria, ale tvárim sa, že sa super bavím. OK, niekedy sa fakt super bavím. 😊

9.)    Na festival sa teším kvôli „off“ programu – no ide s mojím chalanom nemôže byť sami….

10.) Nemám problém sa na festivale zoznámiť s novou partiou a baviť sa s nimi po celý večer.

11.) Festivaly? Hlučná hudba, upotení a zhulení ľudia – ďakujem, neprosím.

12.) Na fesťákoch rada tancujem, nie je nič lepšie, ako sa uvoľniť pri ohlušujúcej hudbe a úžasných rytmoch…

13.) Skvelé by bolo, keby som mohla absolvovať aspoň tri-štyri rôzne fesťáky – rôzne zameranie, rôzna hudba, alebo aj filmy či divadlo, ale vždy super atmosféra, priatelia, noví známi… a vôňa leta.

14.) O situácii na fesťáku rada informujem na svojom facebooku.

15.) Mám rada veľké fesťáky, ale aj malé akcie, hoci aj v našej dedine, hlavne, nech to má atmosféru.

Za každé ÁNO si zarátaj 1 bod.

 

11 – 15 bodov
Čím väčší fesťák, tým lepšie
Ty si teda vieš festivaly užiť! Absolútne ti nerobí problém ísť z jedného na druhý, krížom krážom po svete alebo aspoň po Slovensku. Čím väčší fesťák, tým lepšie pre teba. Rada tu tráviš čas nielen so svojou partiou, ale i so zozbieranými ľudkami, s ktorými sa dohodnete cez kamošov tvojich kamošov, aby ste sa rozšírili o úplne nových známych priamo na mieste. Hudbu a všetko s tým spojené si užívaš plnými dúškami. Podľa nás svoju vášeň raz pravdepodobne zužitkuješ a stane sa z teba organizátorka nejakého ultra super mega fesťáku! 😊
Fesťáky ideálne pre teba: POHODA, SunDance, Sziget, Colours of Ostrava

 

5 – 10 bodov
Festival? Festival! Tak určiiite!
Festivaly si užívaš rada. Na chuť prídeš rockovým, ale nepohrdneš ani hip-hopom a keď sa nikto nedíva, tak u vás doma si zakrepčíš aj na ľudovkách. Hudbu máš rada vo všetkých smeroch a vo všetkých jej podobách. A čo je ešte pre teba na festivale najdôležitejšie? Tvoja partia. Ale vôbec ti nevadí, ak sa rozšíri o nových kamošov a kamošky. Ak sú zo zahraničia, tým lepšie, rada s nimi opäť pokecáš cez face. Rovnako, ako rôzne hudobné štýly, vieš sa super zabaviť aj na akciách spojených s divadlom, cirkusovo-artistickými vystúpeniami, ohňovými šou a podobne… Skrátka, hromadné akcie, to je tvoje! :-)
Fesťáky ideálne pre teba: Waves Vienna, Uprising reggae fesitival, Cibula fest, Pohoda, Leto v Parku….

 

4 – 0 bodov
Festival? A nemôže to byť skôr koncert alebo divadelné predstavenie?
Dva-tri dni bez sprchy, v nepohodlí stanu a s TOI TOI záchodmi? Zabudnite… Nič pre teba, hoci umenie miluješ. Máš rada skôr jednodňové akcie – odchádzaš zo svojej teplej postieľky a večer (či skôr nadránom) v nej už aj spíš. Jedinú výnimku vieš urobiť vtedy, ak by sa vám s partiou podarilo bývať v penzióne či v súkromí. To je, samozrejme, iné kafé. Máš však rada podujatia spojené s alternatívnou muzikou, divadlom, históriou, nepohrdneš ani remeselnými trhmi či akciami na hradoch a zámkoch. Veľmi ti záleží na tom, aby ste prišli ako partia (nie veľmi veľká) a ako partia ste aj ostali. Doslova beda tomu, kto by sa urval – prišli ste spolu, aj odídete spolu – to je tvoje krédo. Je super, že si vieš fesťáky užiť, veď na to sú, ale nemusíš tak urputne trvať na svojej partii – neboj sa zoznamovať!
Fesťáky ideálne pre teba: Big band fest, Hradby samoty, Flamenco Ponte Pardo, Barón Pálfi, Divadelná Nitra…

Foto: pixabay

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *