Prázdninové trapasy

Autor  |  0 Comments

Leto je v plnom prúde a nám sa už zbierajú vaše prázdninové trapasy a trapasíky. Takže, čo všetko ste stihli za prvý mesiac prázdnin? Niektoré čitateľky veru dosť. Veď, čítajte… :-)

 

Dcérka, tu máš peniažky…
Hneď v prvý prázdninový týždeň bola u nás sesternica. Samozrejme, že sme plánovali „veľké“ veci. Celkom sa nám aj darilo. Bolo horúco a s kamošmi sme sa dohodli, že pôjdeme spoločne busom na kupko do susedného mesta. Mama z toho bola celé ráno nervózna. Stále opakovala, ako si máme dávať pozor, nič si od chlapcov nebrať, nechodiť s nimi na odľahlé miesta (áno, na kúpalisku sú ich fakt mraky…), neskákať do vody, atď., veď to poznáte. My sme šli na bus a mama na kávu ku kamoške, takže sme mali spoločnú cestu. Bus už bol pristavený, tak sme jej narýchlo zamávali a bežali nastúpiť s vidinou sladkého dňa… Len čo sme si sadli, do busu sa vrútila mama, že mi pre istotu dá ešte 20 eur, aby sme si mohli kúpiť všetko, čo potrebuje a veľavýznamne pozrela na kamošov. Zobrala som si prachy a snažila sa, aby čo najrýchlejšie opustila „palubu“. Poviem vám, že som sa ešte pekne dlho cítila fasa trapácky… „Maminkin mazánek“ jedna radosť.
Vaša verná čitateľka Tinka

 

Letne naľahko (až príliš)
Po mojej nedávnej skúsenosti netuším, či ešte budem chcieť rande v lete. Objasním vám to. Chystala som sa asi tri hodiny – kúpeľ, vlasy, niekoľkokrát som prešla „parfumou hmlou“, aby som voňala krásne, ale nebola ako drogéria. Za mejkap by sa nemusel hanbiť ani profi vizážista. Aj vlasy sa mi podarilo urobiť super. Nedbalo upravené, presne, ako som chcela! Keďže bolo horúco a ja sama doma, chystala som sa v osuške a niekedy aj bez nej (opakujem, nikto nebol doma! :-)). Odrazu som si všimla, že už mám najvyšší čas, tak som si obliekla podprdu, kvietkované šatočky a vtom mi niečo napadlo. Dokelu, náušnice! Rýchlo som ich vybrala zo šperkovnice a už som fičala. Až keď som kráčala mestom, cítila som, že až nejako „príliš“ povieva ten vetrík. A hneď mi to docvaklo. Och, nohavičkyyy! Ja som si ich regulérne zabudla. Super skóre, na prvom rande som bola naostro… Viete si predstaviť, ako to potom vyzeralo. Stále som sa ošívala, dávala si pozor, aby mi nezodvihlo šaty, bola som nervózna a nepozorná. Pri rozlúčke mi chalan povedal, že ráno cestuje na dovolenku. Hm… super, vôbec nepochybujem, že by sa ešte ozval… A taký bol zlatýýýýýýý…. Toto budem predýchavať ešte celý mesiac!
SiSA

 

Ani oblečená, ani nahá…
Nedávno som si kúpila nové plavky, veľmi som v nich chcela zahviezdiť. Sú jemne fialové, žiadna biela, takže nemôžu byť priesvitné, vravela som si. Nestíhala som ich doma vyskúšať. Nasúkala som sa do nich hneď na druhý deň, ako som si ich kúpila. Vošla som do vody… A, áno, tušíte správne… Vyšla som ako Eva… VŠETKO bolo vidno. Pravdaže, chalani z partie to nenechali bez odozvy – spustili hurónsky smiech. Celá červená som sa rýchlo opásala osuškou a o hodinu som s výhovorkou trielila domov…
Simča

 

Pomóc, osaaa!
Milujem cukrovú vatu, ale zároveň sa desím ôs. Mala som strašnú chuť na sladké a do toho tá omamná vôňa roztápajúceho sa cukru. Musela som ju mať. Citrónová! No, nekúp to… Vychutnávala som si len niekoľko súst a už sa okolo mňa začali zlietať. Nie jedna prieskumníčka. Ale celý roj (OK, tak asi štyri-päť)! Nevedela som, čo robiť, zrýchliť krok evidentne nepomohlo. Hanba-nehanba začala som vrieskať – osy, pomóc, osyyy!!! A, navyše, vpálila som ten svoj sladký roj jednému svalovcovi do rúk so slovami NA! a bežala ďalej. Hrozné. Práve dnes som ho videla, usmial sa a mávol mi rukou na pozdrav… (Hm… žeby z toho ešte niečo bolo? Ak hej, tak vám dám vedieť, určite!) 
Dia

Dúfame, že ste sa trošku pobavili a budú vás prázdninové trapasy obchádzať. A keby náhodou nie, tak nám ich napíšte, potešíme sa. :-) Tinke, SiSE, Simče a Dii posielame za ich úprimnosť malý kozmetický darček! Ďakujeme, baby, užite si ho!

 

 

 

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *