Speváčka Kristína má nový album aj klip – pozri sa naň! :-)

Autor  |  0 Comments

Po piatich rokoch predstavila obľúbená Kristína svetu svoje nové CD, ktoré nesie názov MAŤ SRDCE… A aby nám všetkým spríjemnila nasledujúce sychravé týždne, vydala aj nový klip k pesničke “Zrodila sa chémia”. Ako to všetko vzniklo? Pozri sa, či sa ti nový klip páči?

Album bol uvedený do sveta veľmi štýlovo – lupeňmi ruží ho pokrstil výtvarník Martin Augustín, ktorý maľuje veľmi špecifické obrazy, ich súčasťou sú texty Kristíniných piesní. A čo hovorí na nové CD samotná speváčka?

„Mám na ňom, samozrejme, svoje obľúbené pesničky. Jednou z ich je „Mať srdce“, podľa ktorej som nazvala celé CD, pretože si myslím, že v dnešnej dobe je srdce veľmi potrebné. Verím, že ľudia si na albume nájdu skladby, ktoré sa im budú páčiť,“ hovorí Kristína.

Počas veľkolepého slávnostného večera Kristína predstavila verejnosti aj horúcu novinku – nádherný videoklip k skladbe „Zradila nás chémia“. Autorom hudby je tentoraz Branislav Jančich, text má opäť na svedomí Kamil Peteraj. Aranžmány bravúrne zvládol Martin Hybler a na klavíri Kristínu sprevádza Pavel Sotoniak.

„Myslím si, že keď to vo vzťahu  zostáva iba pri chémii, ktorá je síce úžasná, no nepostačuje na hlboký vzťah, dôjde k rozchodu. Dlho sme uvažovali, kde tento klip nakrútime a ako by mal vyzerať. Celú realizáciu až po samotnú postprodukciu som opäť zverila do rúk Mayovi Hurajtovi. Ten oslovil režiséra a potom prišiel nápad urobiť krátky, emotívny príbeh na krásnom romantickom mieste v Taliansku Lago Di Como. S režisérom Jurajom Krasnohorským som spolupracovala prvýkrát a bolo to veľmi pôsobivé. Od samého začiatku som cítila istotu, že mal jasnú predstavu o tom, ako to má vyzerať,“ vysvetlila obľúbená speváčka.

A ako, teda, nový klip vyzerá?
Klip k skladbe „Zradila nás chémia“  si môžeš pozrieť tu:
https://www.youtube.com/watch?v=n6JB1rDIuEQ&t=11s 

FOTO: Patrik Ratajský

 

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *