Tenisky alebo kotníčky? Vyber si štýlovú obuv na jeseň.

Autor  |  0 Comments

Obľúbené nadčasové tenisky TOMS Lenox z pravej kože sú späť. Navyše tento rok vo vytunenom update – strieborné, biele alebo módne sivé s ozdobným pleteným detailom po stranách. Sú ideálnym spoločníkom na jesenné potulky, nech už sa vydáš kamkoľvek.

tenisky TOMS 1tenisky TOMS 2tenisky TOMS 3

Avšak, ak sa ti zdá, že už je príliš chladno na kúpu tenisiek, môžeš si vybrať trendy kotníčky v štýle ikonických Chelsea Boots. TOMS predstavuje dve nové siluety – TOMS ELLA & TOMS Deia.

Členkové topánky na nízkom podpätku TOMS ELLA majú elastické vsadky po stranách a rovnako ako elegantné semišové TOMS Deia, budú tento rok tým najštýlovejším prírastkom tvojho jesenného botníka. Atmosféra ročného obdobia sa odráža aj v názvoch farieb týchto krások: silver & taupe, forged iron, toffee či forest.

kotničky TOMS 1kotníčky TOMS 2kotníčky TOMS 3kotníčky TOMS 4

Pohodlnosť a praktickosť zaručujú elastické vsadky po stranách, ktoré uľahčujú obúvanie a protišmyková podrážka, ktorá zabezpečuje bezpečný pohyb po mestských uliciach i po teréne v rámci jesenných prechádzok prírodou. V ponuke v niekoľkých farbách – monochromatické alebo s elegantným metalickým detailom.

K dostaniu práve teraz na www.urbanlux.sk a vo vybraných predajniach.

Navyše za každý predaný produkt pomôže TOMS človeku, ktorý pomoc potrebuje. Vďaka modelu One for One a tvojej kúpe, TOMS daruje jeden pár topánok dieťaťu, ktoré ich nemá a potrebuje. Môžeš sa teda nielen obúvať, ale aj pomáhať štýlovo.

Zdroj: TOMS

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *