Trendová bandana

Autor  |  0 Comments

Medzi štýlové kúsky tohto leta určite patrí i šatka s názvom bandana, ktorá má široké využitie. Dá sa nosiť skutočne na množstvo spôsobom. Stačí vedieť, ako ju použiť a môžeš sa premeniť na zaujímavú trendy kočku. 

Bandana je šatka v tvare štvorca rôznych vzorov, motívov a farieb, ktorú kedysi nosili banditi na divokom západe. Dnes je tento kúsok módnym doplnkom, ktorým jednoducho a rýchlo oživíš svoj vzhľad. Bandana je obľúbená hlavne svojimi nekonečnými možnosťami využitia na bežný deň alebo počas turistiky či športu, na festivaly, dovolenky…

Vlasy – v rámci účesu ju môžeš využiť na množstvo spôsobov, či už miesto gumičky, čelenky alebo ju vpletieš do vlasov… Je skvelá ako vlasový doplnok, ktorý oživí celkový účes aj bez farbenia či strihania.  Okrem toho sa často používa aj ako ochrana pred slnkom na pláž, šport alebo turistiku.

Ruky – s obľubou sa nosí aj na ruke okolo zápästia miesto náramku.

Krk – poskladanú šatku môžeš nosiť klasicky na krku, ale nastylovať si ju môžeš rôzne.

Taška – jednoduchý outfit môžeš dotvoriť farebnou bandanou len tak zavesenou na taške, kabelke či batohu. Dotvorí dizajn a stane sa zaujímavým doplnkom pútajúcim pozornosť.

Zakúpiť si bandanu momentálne nie je  žiadny problém, pretože je in, takže je takmer v každom trendy obchode s oblečením. Rovnako ľahko ju môžeš nájsť v rámci  e-shopov  a  objednať si ju z pohodlia domova. Cena sa pohybuje od 2 eur vyššie, čiže ani peňaženku veľmi nezaťaží.

Pomocou šatky môžeš vyzerať elegantne, žensky, ale aj tak trochu rebelsky, tak neváhaj a využi jej možnosti.

Foto: Fotky&Foto

Video: YouTube 

 

 

 

 

 

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *