Veľké alebo malé prsia? Ktoré sú tie naj?

Autor  |  0 Comments

Keďže prsia sú veľmi príťažlivou partiou pre opačné pohlavie, ich veľkosť rieši azda každá žena. Väčšina má zafixované – čím väčšie, tým lepšie, krajšie, ženskejšie a sexi, preto je najväčším problémom hlavne menší objem. Pritom vôbec nie je dôvod na nespokojnosť.

Niektoré ženy sa touto otázkou zaoberajú viac, iné menej, väčšina však nie je celkom spokojná a svoje prsia považuje za neatraktívne, hlavne ak ide o menšie veľkosti. Predstava bohatšieho dekoltu sa totiž často spája s pocitom šťastia spokojnosti, väčšieho sebavedomia a vyrovnanosti. Pritom mnohokrát nie je dôvod mať akékoľvek obavy či pochybnosti, pretože opačné pohlavie ich nevníma vždy len povrchne. Je pravda, že väčšie prsia pútajú pozornosť mužov, ale nie všetci majú rovnaký vkus.

V skutočnosti viaceré prieskumy a ankety potvrdzujú, že na veľkosti nezáleží. Veľké prsia síce vyvolávajú záujem, pretože opačné pohlavie je jednoducho tak “naprogramované”, ale v konečnom dôsledku nie sú rozhodujúce. Vysokú obľúbenosť majú i stredné a menšie veľkosti, ktoré vedia byť rovnako atraktívne a príťažlivé, len pre inú skupinu mužov. Čiže ani majiteľky skromnejšieho dekoltu vôbec nemusia zúfať. Navyše prvý dojem je možné ľahko upraviť dobrou „pushupkou“, obtiahnutým tričkom či správnym výstrihom. Aby zaujali nemusia byť len veľké, ale aj pútavo “nosené”. Vkusné zvýraznenie svojich predností má často krát rovnako veľkú schopnosť zaujať ako samotná veľkosť.

Našťastie sa páči každému niečo iné a takisto je to aj v súvislosti s veľkosťou poprsia. Nedá sa teda jednoznačne odpovedať na otázku, ktoré sú tie naj. Každý si ju musí zodpovedať sám. Určite však patrí veľkosť, ktorú ti nadelila príroda, k tvojim jedinečnostiam, vďaka ktorým si taká aká si. Podstatné je, že ten pravý s tebou nebude kvôli prsiam, čiže nech už majú akýkoľvek objem, nehrajú „prvé husle“. Preto nie je dôvod na zbytočné komplexy, ktoré ťa len oberajú o energiu. Maj ich rada také, aké sú, pretože aj tvoje sa raz budú páčiť tomu pravému.

Foto: pixabay

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *