Veľký prázdninový horoskop

Autor  |  0 Comments

Nájdeš si konečne lásku? Spoznáš zaujímavú partiu? Máš ísť na brigádu? Bude to neopakovateľné leto? Na to všetko ti dá odpoveď náš horoskop! 

V prvej časti to prezradíme dievčatám v znamení RAKA, BARANA, BÝKA, LEVA i PANNY. :-)

RAK
Láska: Račice sú mega romantičky a ak k nim patríš, tak ťa môžeme potešiť. Toto leto by si mala stretnúť lásku s veľkým L. Zdá sa však, že si z teba hviezdy robia žarty, pretože to bude na miestach, kde by si to nečakala, takže platí pravidlo: Byť vždy pripravená (myslíme tým dobrú náladu, žuvačku vo vačku či špirálu na očiach, OK?) a nevyhýbať sa miestam, kam za iných okolností nemáš chuť ísť. A kde by to teda mohlo byť – na návšteve u otravnej sesternice, pri návšteve cintorína, u zubára, na brigáde, ale aj u rodičov v práci či vo vlaku. My sme si to nevymysleli – to hviezdy… K zmenám sa schyľuje aj u zadaných – svoj vzťah posunú o ďalší level ďalej. Pokiaľ myslíte o „veľký“ level – tak poprosíme prečítať si náš článok 5 dôvodov, ktoré ti prezradia, či je správny čas mať prvý sex. A vhodné by bolo poriešiť aj spôsob ochrany, mimochodom, článok o antikoncepcii tu tiež nájdete… :-)
Aktivity: Zadané i nezadané pozor si dajte na zdravie a zbytočne neriskujte! Adrenalínová jazda na motorke nie je to, na čo by si mala spomínať. Radšej zorganizuj uletenú párty alebo oslov neznámych chalanov na kupku.
Naj dni: 7., 13., 14. 7. a 5., 11., 26., 8.

BARAN
Láska: Tvrdohlavé baranky majú svoju hlavu, ale v láske to až neplatí. Zvlášť, ak sa konečne chytí objekt ich záujmu. Keď sa zamilujú, ľúbia bezhlavo a občas to ich miláčik aj trošku zneužíva. Sú totiž obetavé partnerky – ak partner potrebuje založiť? Aj posledné euro mu dajú. Kamoš potrebuje pomoc? Jasné, drahý, len za ním choď. Čo na tom, že ty máš doma rodičov v kríze a tiež by potrebovala podporu?! Takže, milé kočky, fajn, ľúbte bezhranične, ale nenechajte sa zneužívať! Radšej sa trošku povenuj aj kamoškám, možno je v tvojom okolí nejaká, ktorú si trošku zanedbala. Veľa zábavy ťa čaká na letných festivaloch. Ak teda nejaký plánuješ, dávaj si dobrý pozor, kto ti čo ponúka na pitie a radšej si limošku kupuj sama. Hold, nie každý chalan je princ z rozprávky. Pokiaľ sa rozhodneš prázdniny využiť na zlepšenie svojej postavy, zbavenie sa nadbytočných kilogramov, tvoja “barania” povaha sa naplno prejaví a svoj cieľ nepustíš. Gratulujeme!
Aktivity: Čo tak skúsiť nejaký nový šport? Možno nový štýl plávania alebo mini golf? Mimoriadne úspešná však máš byť, ak sa tvojej obľube teší bicykel, turistika či beh. To sa potom môže pozitívne odraziť nielen na tvojej fyzičke, ale aj na nejakom zaujímavom stretnutí, hm?
Naj dni: 11., 17., 29. 7.27., 28., 29. 8.

BÝK
Láska: Tak tu hviezdy nejako mlčia… Tie, ktoré ste vo vzťahu, všetko bude fajn, vaša láska by mala prekvitať. Ale nezadané? Nemôžeme povedať, že by sa tam žiadna šanca nečrtala, ale pôjde skôr o letný flirtík, ako o lásku až za hrob. Takže, ak plánujete dovolenku pri mori (ale nielen tam), pozor na dovolenkových „plážových inžinierov“. Sú fajn na letný flirt, ale viac od toho rozhodne nečakaj. Niekde však na teba predsa len čaká šťastie. Vyhrab zaprášený preukaz do miestnej knižnice a hor sa hľadať si (nielen) letné čítanie. Či sa ti to páči alebo nie, práve tu môžeš stretnúť niekoho veľmi zaujímavého (ako to, že super chalan bude v lete v knižnici už hviezdy nehovoria…). Veľký pozor si dávaj v bazénoch a aqua parkoch, mohla by si si doniesť domov malý suvenír v podobe zápalu “močáku” alebo plesne na nohách.
Aktivity: Čo tak oživiť si rozpočet a ísť na brigádku? Finančne si môžeš polepšiť. Celkom by to išlo, ak by si sa uchádzala o job v supermarkete, na zeleninovom trhu, ale ani venčenie psov vo vašom okolí by nemuselo byť márne. Zaručená klasika je babysitting.
Naj dni: 11., 17., 24. 7.3., 5., 31. 8.

LEV
Láska: Ideálne leto by mali zažiť levice. Ohromujúce stretnutia, skvelá partia, možno aj veľká láska… Chce to IBA nezostávať doma, rozdávať pozitívnu energiu a neohovárať. Hviezdam sa totiž nepáči, ak si „špiníš“ karmu a dokážu ti to aj pekne rýchlo vrátiť. Drobné problémy by sa mohli vyskytnúť vo vzťahu s rodičmi, tie však vyrieši otvorený rozhovor, ktorý tentokrát neukončíš naštvaným pribuchnutím dverí svojej izby, ale zotrváš a povieš si svoje. Ale POKOJNE! Pokiaľ máš ešte nejaký ten rest v škole (reparát, príprava projektu a pod.), mala by si to zvládnuť ľavou zadnou, ale chce to správny timing, takže sa do prípravy nepúšťaj na poslednú chvíľu. Radšej krok za krokom… Ak plánuješ návštevu nejakého letného festivalu, nezabudni nielen na krém na opaľovanie, rýchloobväz, ale aj pršiplášť.
Aktivity: Presedieť prázdniny na gauči pri compe? To nie je šálka tvojej kávy. Leto praje mnohým super aktivitám a ty si ich budeš chcieť všetky vyskúšať. Takže, rozumne…!
Naj dni: 8., 16., 23. 7.5., 6., 30. 8.

PANNA             
Láska: Možno si v depke, že ťa vaši odlifrovali s mladším súrodencom k babke na dedinu. Aleee, taká dedina – to už nie je o šatke na hlave a štyroch sukniach, to nechajme Ežovi a Gáborovi Vlkolinským (tí z Hviezdoslava, už svitá?). Možno budeš prekvapená, ale aj tu nájdeš zaujímavé baby a ešte zaujímavejších chalanov. Chce to len nebáť sa, otvoriť sa novým stretnutiam, nebyť “ofučaná” na všetkých a všetko, a môže to byť celkom zaujímavé leto. A ešte čosi, hviezdy hovoria, aby si nedala na prvý dojem. Možno aj ten nenápadný chalan s ponožkami v sandáloch (aj jaj…) bude princom z rozprávky, len ho netreba hneď zaskliť. Módne prešľapy mu vysvetlíš raz-dva.
Aktivity: Ak máš tvorivého ducha, máš ho počas prázdnin naplno využiť. Začni maľovať, vyskúšaj písať básne, viaž kytice z lúčnych kvetov, fotografuj… a možno sa vráť aj ku klavíru, na ktorý sadá prach (pre chalanov sú baby, ktoré vedia hrať na nejaký hudobný nástroj mimoriadne sexi! A v tvojom prípade by to mohlo platiť dvojnásobne. :-)
Naj dni: 9., 10., 21. 7. 2., 7., 22. 8.

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *