Vieš, aké je znamenie? My vieme, ako sa bozkáva!

Autor  |  0 Comments

Aké znamenie je tvoj najnovší objav? Vieš to? Pozri sa, ako sa asi bozkáva? Je to tak alebo sa predpísaným pravidlám vymyká? Aký bozkávací typ je tvoj miláčik? :-)

Kozorožec
Prvé bozky s nimi sú úplné prekvapenie. Bozkávajú nežne a vášnivo zároveň. Žiaľ, veľmi rýchlo vedia prejsť do stereotypu. Tomu možno predísť jediným – prekvapuj ho! Stiahni ho vo výťahu za golier a vášnivo ho bozkaj ty.

Vodnár
Je vášnivý, niekedy však až trošku sebecký. Viac, ako to, čo cítiš ty, ho môžu zaujímať jeho potreby. V takom prípade mu treba jemne a s vtipom situáciu vysvetliť. Šťastím je, že pochopí veľmi rýchlo.

Ryby
Niekedy vášnivé, inokedy studené, ale aj zmyselné. Ryby vedia plávať životom a z ich bozkov presne vieš, ako sa práve cítia, alebo aj – čo cítia…

Baran
Bozkáva bez akejkoľvek „bozkávacej“ predohry – hneď ide „na vec“. Jeho bozky sú vášnivé a prudké, ale nejaké „bozkávacie orgie“ od neho nečakaj. Na druhej strane, ak ho prekvapíš – napríklad novým outfitom alebo účesom, vie prekvapiť nádherným a vášnivým bozkom.

Býk
Zväčša začína veľmi jemne, niekedy až rozpačito, ale keď chce, vie to riadne „rozbaliť“. Vtedy sa ti právom podlamujú kolená.

Blíženci
Nie nadarmo sa o nich hovorí, že sú v nich dve bytosti. Raz bozkávajú vášnivo, krásne a dlllhooo. A inokedy zasa ako malí školáci. Skrátka, sú to trošku „bozkávaci náladovci“.

Rak
Raci sa v horúcich bozkoch vyžívajú. Bozk je pre nich veľmi osobným a emotívnym zážitkom. Svoj bozk nedajú len tak hocikomu. Ak sú zaľúbení, bozkávajú sa radi kedykoľvek a kdekoľvek. :-)

Lev
Ak je chalan narodený v znamení „kráľa zvierat“, nemožno sa čudovať, ak si je bozkávaním istý (a nielen ním). Jeho bozky sú okúzľujúce, magické a často aj ako malé divadielko pre okolie, preto sa nezriedka bozkávajú na ulici, v kine, v škole na chodbe.

Panna
Panny majú rady vo všetkom poriadok a presnosť. A také sú, nezriedka, aj ich bozky. Presné, jemné, dokonalé. Niekedy len trošku menej vášnivé. Skús rozpáliť svojho miláčika ty. Ukáž mu, aký bozk je ten naj.

Váhy
Váhy váhavé…, nehovorí sa to o nich nadarmo! Dokážu bozkávať veľmi príjemne, ale s čím dokážu poriadne rozladiť, je ich neistota. Kto chce po vášnivom bozku počuť – bolo to dobré? Páčilo sa ti to? What?!

Škorpión
Údajne jedno z najvášnivejších znamení. Títo chalani presne vedia, čo sa myslí dokonalým bozkom. Sú v tom, jednoducho, machri.

Strelec
Zamieri a strelí presne do čierneho. Presne vie, čo robí. Aj pri bozkávaní. A málokedy sa mýli… :-)

 

 

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *