Vieš, čo si chalani všímajú ako prvé?

Autor  |  0 Comments

Podstatnú úlohu pri nadväzovaní kontaktov zohráva povaha, ale pri prvom kontakte vedie prím celkový vzhľad. I keď to tak často nevyzerá, aj chalani si všímajú veľa. Každého zaujme niečo iné, ale na úvod si očami prebehnú zväčša rovnaké partie. Vieš, ktoré?

Pred tým, než sa zameria na to, aká si, všíma si ako vyzeráš.  Jednoznačne si ťa najprv premeria od hlavy až po päty a vraj mu na to stačia len dve sekundy. Pritom si ako prvé všíma:

Úsmev – úsmev je silnou zbraňou v medziľudských vzťahoch. Vie byť krásny, sebavedomý, milý, zvodný, dokáže rozžiariť i odľahčiť  situáciu, uvoľniť napätú atmosféru a spríjemniť stretnutie….   Všetci majú radi pozitívne naladených ľudí s dobrou náladou. Úsmev je jednoducho hotovým magnetom, preto ním nikdy nešetri.

Pery – žiadny chalan neprehliadne pery. Bez ohľadu na ich tvar, či veľkosť, dokážu upútať jeho pozornosť,  preto sa o ne staraj, aby vyzerali sviežo a zdravo. Voľbou správneho rúžu si len pomôžeš. Pozri  http://www.teengirls.sk/manual-pre-vyber-spravneho-ruzu/

Zuby – ku krásnemu úsmevu patria i krásne a zdravé zuby, preto im venuj dostatočnú pozornosť a prinesú ti úspech aj pri hľadaní toho pravého.

Vlasy – sú korunou krásy, a to dosť neprehliadnuteľnou aj v očiach opačného pohlavia. V obľúbenosti vyhrávajú skôr dlhé vlasy.

Oči – pohľad priamo do očí má svoju silu i význam. Sklopenie zraku a opätovný pohľad je dobré znamenie.

Make-up – ak sa chceš zapáčiť, zvoľ jemný make-up, pretože aj ten si chalani všímajú a nemajú radi silné a výrazné líčenie

Zadok – ty to nevidíš, ale díva sa a možno ešte viac, než na prsia

Prsia – je jasné, že pozornosti neuniknú ani prsia, či už hneď alebo neskôr, ale určite  ich neprehliadne

Ruky a nechty – vraví sa, že nechty si všímajú len ženy, ale nie je to tak. Aj chalani sa pozrú, v akom stave sú tvoje ruky i nechty, ktoré dokážu prezradiť skutočne veľa. Pritom, aby si zaujala, nemusíš mať drahú manikúru. Stačí hydratovaná pokožka bez šupiniek a prasklín s čistými a pekne upravenými nechtami i krátkej dĺžky a bez laku. http://www.teengirls.sk/chces-mat-krasne-nechty-a-nevies-kde-zacat-skus-nas-jednoduchy-postup-k-nechtovej-krase/

Nohy – na leto nestačí pripraviť sandále a sukne, ale aj nohy, ktoré budú vystavené kritickému zraku nejedného chalana, tak nech sa majú na čo pozerať. http://www.teengirls.sk/krasne-nohy-na-leto/

Oblečenie – to , že chalanov nezaujíma móda tak, ako dievčatá, ešte neznamená, že si nevšimne, čo máš na sebe. Aj oblečenie hovorí o tvojej osobnosti, takže hlavne buď svoja.

Správanie – preferovaná je prirodzenosť a sebavedomie, preto sa na nikoho nehraj, buď takou, akou si, a maj sa rada

Foto: pixabay

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *