10 lúzrov, ktorým sa určite vyhni

Autor  |  0 Comments

Spočiatku vyzerá ako dokonalý týpek, stačí s ním však stráviť nejaký čas a zistíš, že to bolo len pozlátko. Čo ťa môže upozorniť, že od tohto chalana treba dať ruky preč? Na základe našich vlastných skúseností ti môžeme zodpovedne poradiť, že týmto týpkom sa fakt radšej vyhni. Aj keď to vyzerá ktovieako sľubne – je to klam. Alebo ho ber len na krátky čas (rozumieme si, že? 😊)

 

Pred zrkadlom strávi viac času ako ty
Akože, je super, keď chalan vie, čo je to deodorant, nechty na nohách nesuplujú pazúre Myšiaka hôrneho, vie, čo sa nosí, ale čo je veľa, to je moc… Stále si myslíme, že viac času by pred zrkadlom mala tráviť kočka (nič proti genderovej rovnosti, fakt!), ale keď si chalan nevšimne tvoj nový účes, ale zvŕta sa pred zrkadlom a pýta sa ťa, či mu tá nová mikina svedčí, to asi nebude úplne vončo, či?

Neustále sa fotí
Robiť si selfie je fajn, ale – sakra – veď ani ja nemám nové selfíčko každý deň…

Hodnotí, ako máš upratanú izbu (alebo aké to je u vás doma a pod.)
Kto, prosím vás, chce chodiť s Monkom?! Seriál je super, ale do postele mi to nevoďte… Aj keď – ľúbiť, ako on svoju Trudy ma, samozrejme, môže. 😊

Až pričasto s tebou súhlasí, aký je Channing Tatum alebo Justin Bieber sexi…
Hm… počkať! Ide mu o mňa alebo o môjho sympatického kamoša?

Dokáže robiť zákernosti
Super, ak sa vie zastať slabšieho, alebo priamo Teba (čo budeme chodiť ďaleko), aj je fajn, že si ide za svojím, ale JE FÉR. Nie je nič jednoduchšie, ako niekoho ohovoriť, ublížiť mu, ale VÁŽNE – to je trochu trápne… v podstate sa tak správajú len slabosi.

Ubližuje slabším či zvieratám
Robí mu dobre slovne alebo inak sa „odbavovať“ na slabších – tak to je, sorry za výraz, na grcanie. Také úbohé, to vie každý trapko… Ak by niečo skúsil na môjho psa, tak vám prisahám, a to som totálne peace človek, ale takú by som mu pritankovala, že by aj Bruce Willis chcel prísť na školenie.

Nepekne sa vyjadruje o rodičoch
Dóóóbre, beriem, aj ja už som nazvala svoju mamu pred partiou „moja matka“, alebo som na ňu mala kecy a vážne ma nas*** NAŠTVALA, keď mi kvôli rodinnej akcii nedovolila ísť na chatu s partiou… Ale, priznám sa, že za niektoré svoje vyjadrenia na adresu fotrovcov sa aj hanbím, mohla som ubrať, ale keď sa Matúš z Céčky tak bavil… Časom som pochopila, že o fotrovcoch by to malo byť v určitých medziach – jasné, že občas lezú na nervy, ale aj tak ich mám rada, chápete, nie? 😊

Strápnil ťa pred cudzími alebo pred kamarátmi
Stačilo, aby to urobil raz (no dobre, celkovo v mojom prípade asi 5-krát, ale tak muselo mi dopnúť, hoci ma kamošky upozorňovali, ale kto by im veril…), nikto nebude pred inými hovoriť, že sa môj nový účes moc nevydaril alebo že mám ďalšiu baňu z matiky…

Vysmieva sa z teba
Pravdaže, nie sme netýkavky, ktoré by si zo seba nevedeli urobiť žarty, ale pokiaľ ťa strápňuje, opakuje sa to, znevažuje ťa alebo zbytočne upozorňuje na niečo, čo ti nejde, v čom si pochybila alebo sa pomýlila, tak v tom prípade SORRY, ale toto milujúci chalan FAKT NEROBÍ. A keď si myslíš, že to neva, tak VA a FAKT TO MILUJÚCI CHALAN NEROBÍ, OK?

Kričal na teba, vulgárne ťa nazval alebo fyzicky napadol
Tak toto „néééé“ a absolútne NIE! Vybuchla vedľa vás bomba, je šokovaný a v strese, OK, v tom prípade má nárok na teba dvihnúť hlas, ale v opačnom prípade je to len nervák, ktorý iný nebude. O akomkoľvek fyzickom násilí ani nehovorím – JEDNODUCHO NIE!!!

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email