Letné lásky – prečo sú také krásne a rýchlo sa končia?

Autor  |  0 Comments

Tiež očakávaš od leta príchod veľkej lásky? Prečo nie, veď dva krásne mesiace plné voľna, slnka a pohody priam lákajú do náruče nejakého chalana. Bohužiaľ, nezriedka sa s prvými septembrovými kvapkami letné lásky aj končia. Ako spoznáš „rizikové kúsky“ chalanov?

Plážový fešáčik
Miesto výskytu: pláže (tunajšie aj zahraničné), zväčša v pozícii plavčíka, predavača miestnych špecialít či plážových atrakcií.
Outfit: spoznáš ho veľmi ľahko – oblečené má kraťasky, k tomu sexi odhaľujúce tieločko, na krku alebo okolo ruky kožená retiazka so zaujímavým príveskom (určite z nešťastnej lásky – ha-ha). A tomu všetkému kraľuje široký úsmev plný dokonalých bielych zubov. Skrátka – ACH!
Čo ťa čaká: super leto, krátka romanca plná vášne, lietania iskričiek, zvádzania. Rizikom však je, že šuhajíčka nestihneš spoznať tak dobre, aby si si mohla byť istá, či si domov neprinesieš suvenír v podobe „kvapavečky“, sifilisu a podobne. Takže, AK UŽ, tak buď slečna bezpečná – kondómová. Alebo nenechaj „hrátky“ zájsť až „tak“ ďaleko.
Prečo to nevychádza? Pretože jeho záujem trvá zväčša tak dlho, ako tvoj pobyt a výskyt na pláži. S novým turnusom sa stávaš nezaujímavou a pokiaľ ešte nenasadáš na lietadlo, budeš sa musieť dívať, ako nadránom opúšťa jeho izbu nejaká „slečna“ z vedľajšieho hotela.

Chlapec odvedľa
Miesto výskytu: najčastejšie na prázdninách u starkej, tety alebo kamošky.
Outfit: v podstate slušná klasika. Sem-tam sa môžu objaviť malé chybičky krásy, ale až tak ďaleko, ako sú ponožky v sandáloch to nebude.
Čo ťa čaká: príma leto a možno aj čosi viac. Ak si sadnete a on nebude práve štyristo kilometrov vzdialený možno aj vzťah. Hoci, niekto to dá aj na takú vzdialenosť. Ale, žiaľ, práve tá spôsobí, že po niekoľkých mesiacoch veľká láska končí. Obyčajne mailom, v ktorom ti medzi bla-bla riadkami prezradí, že už ťa nahradila nejaká logisticky bližšia osoba.
Prečo to nevychádza? Môžeš sa stretnúť s prázdninovým „proutníkom“, ktorý si chce len užiť a s radosťou to bude na teba, ako neznalú územia hrať. Ale tiež nemusíš… 🙂

Kamarátov sparing partner
Miesto výskytu:
na rôznych masových akciách – fesťákoch, diskotékach, v kaviarni…
Outfit: trendy rifle, tričko s vyhrnutým golierikom a nagélované vlasy, veľmi blízko k metrosexuálovi
Čo ťa čaká: príjemný spoločník, aby sa necítila ako piate koleso na voze, pretože tvoju kamošku výrazne opaľuje jeho kamoš.
Prečo to nevychádza? Pretože viac ako ty, ho zaujíma, ako pomôže kamošovi. Niežeby bol práve „do neho“, iba je skrátka (zatiaľ) viac kamarát, ako chalan, ktorý by sa vedel zaláskovať.

Hosť do domu…
Miesto výsky
tu: objaví sa v tvojom okolí prázdninujúc u svojho bratranca, býva vo vašom vchode alebo o seba pravidelne zakopávate v uliciach, pri venčení psa atď.
Outfit: úplne bežný sympaťák, možno zaujme netradičnými doplnkami, a to bude pre teba veľmi sexi, nové…
Čo ťa čaká: fajn nový kamarát, ktorý bude mať chuť zahnať nudu a spestriť si chvíle, keď zdrhne od pomáhania so zaváraním u tety.
Prečo to nevychádza? Pretože si len spestrenie inak nudných prázdnin… Nikto však netvrdí, že z toho predsa len nemôže niečo byť, ale vieš ako – zíde z očí, zíde z mysle.

 

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email