Podpor aj ty zbierku Biela pastelka a získaj odmenu!

Autor  |  0 Comments

Milé Teenky!
My radi podporujeme dobrú vec a tohto roku sme sa rozhodli pre verejnú zbierku Biela pastelka, ale tiež odmeniť kočky s dobrým srdcom. Čo musíš urobiť?

Všimni si, či sa vaša škola zapojila do zbierky, pridaj sa do zbierkujúceho tímu, snaž sa šíriť pekné posolstvo zbierky a možno vyzbieraš toľko peňazí, že vyhráš motivačnú súťaž.

Čo môžeš získať?
Ak sa budete s kamoškami super snažiť a podarí sa vám vyzbierať najviac peňazí, môžete získať 40-eurovú poukážku od nás, teda od webky teengirls.sk a tiež spoločný obed alebo večeru s ambasádorkou Bielej pastelky, Adelou Vinczeovou.


Ako sa dozvieš výsledok?  
Sleduj web stránku Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska www.unss.sk alebo mrknite na Facebook ÚNSS, kde budú 1. 10. 2019 uverejnené výsledky. A o výhercoch budeme informovať aj my, na www.teengirls.sk a tiež na našom FB. 😊

Komu pomáha Biela pastelka?
Túto zbierku organizuje Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska a je určená na pomoc nevidiacim a slabozrakým. Aj vďaka tebe sa niekto naučí chodiť s bielou palicou, používať počítač či telefón s hlasovým výstupom. Čo to znamená? Že aj nevidiaci môže v pohode fejsbúkovať, používať internet, čítať si webové stránky… Vieš si predstaviť deň bez fejsu? Ani my! A vďaka tebe aj niekto nevidiaci. Je toho, samozrejme, oveľa viac, čo sa zafinancuje Bielou pastelkou. Napríklad aj pomôcky, ktoré nevidiacim či slabozrakým uľahčujú život, rôzne projekty, aktivity… Je to fajn pocit, že aj vďaka tebe môžu „Úniáci“ pomáhať, no nie?

Každá správna kočka má srdce na pravom mieste, pomáha a ty takou určite si! 😊

Zdroj foto: ÚNSS, autorka: Eva Amzler

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email