Prvý bozk

Autor  |  0 Comments

Prvý bozk bol v mojich predstavách vždy ako vystrihnutý z romantického filmu. V skutočnosti som sa ale obávala, že nebudem vedieť, čo robiť a nakoniec sa len strápim. Dnes už viem, že som sa bála zbytočne.

Že to bude práve na rodinnej dovolenke by ma nikdy nenapadlo. Každoročne chodíme na veľkú rodinnú dovolenku na horách. Je nás asi dvadsať, takže o zábavu je postarané. Navyše sme taká veselá kopa, ktorá nemá problém nadväzovať kontakty s ďalšími ľuďmi. A tak to bolo aj v tomto prípade, kedy už na druhý deň trávila s nami večerné opekanie rodina z vedľajšej chaty. Mali jedno 14 ročné dievča a jedného 17 ročného chalana, ktorý ale nebol môj typ, tak som si ho príliš nevšímala. Boli veľmi zábavní a zapasovali do našej partie akoby s nami chodili každý rok. Peter sa stále motal okolo mňa. Najprv mi to trochu vadilo, ale keďže bol vtipný a cítila som sa s ním fajn, rýchlo mi prestal vadiť. Celý týždeň sme sa výborne bavili.

Na záver sme si spravili výlet do jedného malého múzea, čo vyzeralo, že bude pekná nuda. Peter túto návštevu ale krásne ozvláštnil. Počkal, kým všetci odídu do vedľajšej miestnosti, jemne si ma pritiahol a dal mi prvý bozk. Tušila som, že ku mne niečo cíti, ale že bude tak odvážny, to som si nemyslela. Ostala som prekvapená, ale nie na dlho, lebo ma chytil za ruku a ťahal za zvyškom skupiny. V druhej miestnosti svoj postup opäť zopakoval a bozk bol dlhší a krajší ako ten prvý. Podlomili sa mi kolená, telo sa mi roztriaslo a srdce rozbúchalo….. vôbec som nerozmýšľala, čo treba alebo netreba robiť, všetko bolo také prirodzené a krásne, že som nechcela prestať. Bláznili sme sa celú prehliadku, až kým sme neboli podozriví. Na chate sa nám ešte podarilo vytratiť a stráviť spolu chvíľku osamote. Dlho sme sa rozprávali a bozkávali. Bolo nám strašne dobre, ale na druhý deň sme odchádzali, takže sme sa museli rozlúčiť. Mali sme na seba kontakt, ale vzdialenosť a čas nás nejako rozdelili a už sme sa nevideli. Postupne sme spolu prestali komunikovať, lebo akosi už nebolo o čom. Dnes viem, že študuje na vysokej a že má priateľku…Ale aj tak som mu vďačná za krásny prvý bozk, na ktorý nikdy nezabudnem.

Foto: pixabay

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email