Tenisky alebo kotníčky? Vyber si štýlovú obuv na jeseň.

Autor  |  0 Comments

Obľúbené nadčasové tenisky TOMS Lenox z pravej kože sú späť. Navyše tento rok vo vytunenom update – strieborné, biele alebo módne sivé s ozdobným pleteným detailom po stranách. Sú ideálnym spoločníkom na jesenné potulky, nech už sa vydáš kamkoľvek.

tenisky TOMS 1tenisky TOMS 2tenisky TOMS 3

Avšak, ak sa ti zdá, že už je príliš chladno na kúpu tenisiek, môžeš si vybrať trendy kotníčky v štýle ikonických Chelsea Boots. TOMS predstavuje dve nové siluety – TOMS ELLA & TOMS Deia.

Členkové topánky na nízkom podpätku TOMS ELLA majú elastické vsadky po stranách a rovnako ako elegantné semišové TOMS Deia, budú tento rok tým najštýlovejším prírastkom tvojho jesenného botníka. Atmosféra ročného obdobia sa odráža aj v názvoch farieb týchto krások: silver & taupe, forged iron, toffee či forest.

kotničky TOMS 1kotníčky TOMS 2kotníčky TOMS 3kotníčky TOMS 4

Pohodlnosť a praktickosť zaručujú elastické vsadky po stranách, ktoré uľahčujú obúvanie a protišmyková podrážka, ktorá zabezpečuje bezpečný pohyb po mestských uliciach i po teréne v rámci jesenných prechádzok prírodou. V ponuke v niekoľkých farbách – monochromatické alebo s elegantným metalickým detailom.

K dostaniu práve teraz na www.urbanlux.sk a vo vybraných predajniach.

Navyše za každý predaný produkt pomôže TOMS človeku, ktorý pomoc potrebuje. Vďaka modelu One for One a tvojej kúpe, TOMS daruje jeden pár topánok dieťaťu, ktoré ich nemá a potrebuje. Môžeš sa teda nielen obúvať, ale aj pomáhať štýlovo.

Zdroj: TOMS

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email