Veľký prázdninový horoskop – POKRAČOVANIE!

Autor  |  0 Comments

Ktoré znamenie bude mať NAJ sexi prázdniny a majiteľky ktorého znamenia by radšej mali ostať nasledujúce týždne single? Kde vás určite čaká láska?

Pokračujeme v informáciách, aké leto, prázdniny i láska čakajú majiteľky znamení – BLÍŽENCI, KOZOROŽEC, ŠKORPIÓN, RYBY, STRELEC, VODNÁR a VÁHY.

BLÍŽENCI
Láska: Už sa konečne rozhodni, čo vlastne chceš. Ak na teba tvoj chalan kašle, nechová sa k tebe pekne, prečo si s ním? Pre ten pocit, že niekoho máš? Tak vedz, že to chce len minimálnu starostlivosť a dokážeš kúzlom svojej osobnosti (ktorú, mimochodom, aj vďaka nemu potláčaš!) ohúriť ďalších desať chlapcov. Ty si ešte budeš mať z čoho vyberať! Malá „testovačka“ prebehne už na dovolenke. Tak sa dobre dívaj navôkol, aby si ho spoznala a uvidíš, ako jednoducho mu zamotáš hlavu. Dávaj si pozor na škriepky s kamarátkami alebo súrodencami, nerieš veci s horúcou hlavou a nevyriekni niečo, čo by si mohla dlho ľutovať. Ak ťa mama požiada o pomoc, helfni jej, prázdniny predsa nie sú len o váľaní si šuniek…
Aktivity: Navštív to fitko, kam si už dlho plánovala zájsť. Naplánujte si s kamoškami výlet na neďaleký hrad, zámok a ZOO.
Naj dni: 12., 17., 23. 7. 2., 3., 24. 8.

KOZOROŽEC
Láska: Už dlho túžiš po láske, ale doma za compom ju fakt môžeš stretnúť iba minimálne. A lásky cez net? Nie všetky vyjdú. Takže na toto na nespoliehaj. Hviezdy ti priamo prikazujú, aby si bola aktívna. Prihlás sa do nejakého kurzu, zájdi si na kupko, choď na brigádu, zavolaj kamošky na inline korčuľovanie, choďte si zahádzať frisbee do parku, zájdite na festival. Nevyhýbaj sa spoločnosti, potrebuješ to! Nielen kvôli láske, ktorú máš stretnúť mimo múrov vášho bytu, ale aj preto, že to potrebuje tvoje JA. A ešte čosi ti hviezdy veľmi chcú naznačiť. Ak si mala za sebou náročný rok, poriadne si oddýchni, ale nie sama – s kamošmi a aktívne (no s čistou hlavou!).
Aktivity: Čokoľvek s partiou.
Naj dni: 13., 22., 27. 7.5., 15., 19. 8.

RYBY Láska: Júlom i augustom preplávaš s prázdninovými radosťami. Čakajú ťa naozaj zaslúžené dva pohodové mesiace. Dokonca to budú rešpektovať aj tvoji rodičia. Ak ťa volajú na spoločnú dovolenku, určite choď. Zda sa, že to bude v mnohých smeroch zaujímavá dovolenka. Možno si spolu s fotrovcami dáte nejaký drink alebo spoznáš sexi chalana, to hviezdy presne nenaznačujú, ale že by to mohlo byť veľmi fajn, je jasné. A ak sa dovolenka nekoná, šancu na zoznámenie máš aj na nejakom väčšom masovom podujatí – fesťák, koncert, návšteva hradu, prednáška…
Aktivity: Voda je tvoj živel, takže sa kúpalisku či aqua parkom určite nevyhýbaj. Pekné zážitky ti môže priniesť aj návšteva festivalov, letných koncertov i divadla pod holým nebom.
Naj dni: 9., 15., 29. 7. 4., 9., 16. 8.

VÁHY
Láska: Váhaš, či sa prihlásiť do tábora ako animátorka? Určite to sprav, pokiaľ deti aspoň trochu môžeš. V opačnom prípade je to obrovská otrava a nezlepší to ani prítomnosť fešného „spoluvedúceho“. Na toto, totiž, majú chalani šiesty zmysel a razom by tvoj objekt zistil, že „lásku k detičkám, našej budúcnosti“ len hráš. Je veľa možností, kde ešte môžeš byť úspešná – pokojne sa zamestnaj v neďalekej večierke. Tam by mohol začať chodiť jeden pravidelný hosť, ktorému pôjde o viac ako len o Pribináčika s lupačkou. Bez šance na prelomové stretnutie nie je ani návšteva aqua parku alebo výlet na neďaleký hrad.
Aktivity: S vodou opatrne, oveľa bezpečnejšie sa cítiš pri turistike, na bicykli či pri tenise. Na letný festival choď s kamoškami a urobte si z toho super babskú akcošku.
Naj dni: 8., 17., 29. 7. a 3., 4., 5. 8

ŠKORPIÓN
Láska: Hm…, vyzerá to tak, že žiadne zo znamení nebude mať viac sexi prázdniny ako škorpiónky. Vy si to so svojimi polovičkami (najmä počas dní, keď sú rodičia v práci) fakt užijete! Vášnivé bozky, horúce objatia, experimentovanie s ľadom… uff… Tak len dodávame – pozor, aby ste v septembri nemuseli kupovať tehotenský test. 🙂 Jediné riziko, ktoré ale fakt hrozí je, že sa vám, milé škorpiónice, zapaľujú lýtka až priveľmi a je možné, že vám príde do cesty niekto nový. Veľmi zaujímavý, elektrina bude strieľať jedna radosť, ale pozor! Niekedy je to len efekt okamihu a zakrátko bublina spľasne. Preto opatrne či a nakoľko podľahnete. Nech nemáte pokazené prázdniny plačom za stratenou láskou…
Aktivity: Vyvážte tie hrátky aj nejakou aktivitou s partiou a kamoškami. A čo tak zahrať sa na dohadzovačov a vytvoriť párik z kamošky „A“ s kamošom „B“? A vy s drahým tak získate dvojicu, s ktorou môžete chodiť na kávičky, do kina… Naj dni: 15., 30., 31. 7. a 2., 16., 28. 8.

VODNÁR
Láska: Prečo sa vždy pred prázdninami rozchádzaš? Pretože čakáš na novú lásku. Stále hľadáš svoju lásku s veľkým L. Zabúdaš však, že tá PRAVÁ láska je niekedy veľmi nenápadná. Často sa skrýva v tom, kto je ti len nenápadne na blízku. Ak chceš flirt, OK. No, ak hľadáš niečo viac, tak nelov medzi ostrieľanými playboymi a neverníkmi, na ktorých to vidno už z dvoch kilometrov. Skús nahliadnuť do svojho vnútra a zamysli sa, čo od vzťahu chceš, čo a koho hľadáš. Popravde, možno by ti „single“ prázdniny celkom prospeli. Využi ich na stretávanie sa s kamoškami, buď aktívna, vylepšuj samú seba, pretože tvoja veľká chvíľa príde. Ale až po prázdninách… Po období pôstu ťa čaká hostina (to bola metafora, chápeme sa, hej? :-)).
Aktivity: Voda, voda, voda – áno, cítiš sa v nej dobre a mala by si si jej oblažujúce a relaxačné účinky vychutnať dosýta. Ak máš psa, tak ho nezanedbávaj a konečne ho opäť zober na poriadnu prechádzku. Tých expresných 15 minút okolo bloku mu už poriadne lezie na nervy.
Naj dni: 19., 20., 21. 7. a 3., 13., 31. 8

STRELEC
Láska: Ten, s kým sa začína budovať niečo krehké a nežné je úplne super a vy si užijete pekné leto. Pokiaľ si nezadaná, máš vyhliadky stretnúť niekoho, s kým prežiješ prázdniny, na ktoré nikdy nezabudneš. Nezabúdaj však, že si „strelkyňa“, a preto si môžeš vyberať. Svoj objekt si dobre „prever“, kým si ho (akokoľvek) pustíš bližšie k telu. Vyhýbaj sa hlučným a vulgárnym partiám, možno pôsobia cool, ale nie je to tvoja šálka kávy a je načase si to priznať. Nikto, samozrejme, nechce povedať, že sa musíš prihlásiť do krúžku Šikovných gazdiniek, ale občas je menej viac a keď vaši chcú, aby si bola doma pre polnocou, tak to dodrž. A ani alkoholom a cigou si nemusíš skrášľovať večer.
Aktivity: Ak ťa niekto láka na kone, tak to skús, nenadarmo sa vraví: „Na konskom chrbte je raj srdca…“ Možno ho objavíš aj ty. Nevynechaj ani kino, tvoje prázdninové pravidlo by malo byť – aspoň jeden film týždenne!
Naj dni: 29., 30., 31. 7 a 1., 2., 3. 8

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email