https://www.youtube.com/watch?v=ArvGjkmTuA0

Zuzana Smatanová potešila novým singlom

Autor  |  0 Comments

Aj ty máš rada pesničky Zuzky Smatanovej? Tak ťa určite poteší infoška, že pre svojich fanúšikov pripravila úplne nový singel. 

A nevznikol „len tak“ – Zuzana ho pripravila ako jedno z mnohých prekvapení, ktoré chystá pre svojich fanúšikov k 15. výročiu svojej kariéry. Novučičký singel „JEDINÝ a JEDINÁ“ je len jedným z nich.

Verila by si, že je to už 15 rokov, odkedy odštartovala Zuzana Smatanová svoju úspešnú kariéru speváčky? Ako ich vníma ona?

„Bolo to úžasných 15 rokov. Nemenila by som ani jedno obdobie, všetko malo svoj význam a svoju cestu. Dostala som od ľudí viac, než som si mohla priať, zažila som skvelé koncerty s kapelou, precestovala tisícky kilometrov, spoznala nové mestá a krajiny, stretla som množstvo inšpiratívnych ľudí, nahrala som šesť štúdiových albumov, úspešné single a spolupráce, zažila som zlé, aj výnimočné chvíle a vždy, keď sa obzriem späť, cítim šťastie a som vďačná za dar byť tým, kým som,“ povedala nám Zuzka.

Pri tejto príležitosti sa Zuzana chystá potešiť fanúšikov hneď niekoľkonásobne. Napríklad aj novým singlom „Jediný a jediná“, ktorý je iný, ako jej doterajšie veľké hity. Ako napovedá názov skladby, je výrazne intímny.

„Hudbu a text som napísala ešte v decembri minulého roka. Piesní o láske nemám veľa, ale táto k nim rozhodne patrí. Teraz dokončujeme videoklip a premiéra singlu aj klipu bude 2.mája 2018,“ priznáva…

Významné výročie v Zuzkinej hudobnej kariére podčiarkne aj nový dvojalbum „Echo“, na ktorom momentálne intenzívne pracuje. Fanúšikovia naň čakali dlhých 7 rokov, ale vraj to bude stáť za to!

 „Súčasťou nového dvojalbumu, ktorý som chcela fanúšikom darovať práve pri príležitosti  môjho 15-ho výročia na hudobnej scéne, bude aj singel „Jediný a jediná“. Tento rok sa teším na koncertnú sezónu, keďže každý koncert bude pre mňa malá oslava a fanúšikovia budú pri tom. Nový singel bude tiež súčasťou vynoveného koncertného playlistu,“ uzatvára Zuzana Smatanová.

Mrkni si teaser na nový singel „Jediná a Jediný“ od Zuzky
Nový singel od Zuzky Smatanovej

Kde nájdeš aktuálne info o Zuzke?
zuzanasmatanova.sk

Zdroj foto: archív Zuzany Smatanovej

 

Páči sa ti článok? Zdielaj ho ďalej...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email